Perçin Fiyat Karşılaştırma

Pop Perçin Fiyat Listesi

Perçin Fiyat Listesi : Perçin iki veya daha fazla malzemeyi birbiriyle birleştirmek amacıyla kullanılan bir bağlantı aletidir. Yani birleşmesi gereken malzemeler için vida gibi diş olması gerekmiyor. Diğer bir avantajı ise birleşmesi gereken malzemenin arka kısmına gelmeden de birleşme işlemi tamamlanabiliyor. Pop perçin ise alaşımı özel olan alüminyumlu gövde ve çelik çividen oluşan bağlantı elemanıdır. Daha çok metalik yüzeylerde tüm malzemelerin birleştirilmesi için kullanılabiliyor. En çok kullanılan perçin çeşidi arasında yer alıyor. Pop perçin fiyatları çeşidi ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Ancak her bütçeye uygun perçin ürünleri bulunuyor.

 

Güncel fiyat listemiz için lütfen iletişime geçiniz.

0.232.472 22 22perçin fiyat

Perçin Fiyatları

Perçin ürünleri çeşitli fiyatlarda sunuluyor. Fiyatlar oldukça uygun miktardadır. Ürünün boyutuna ve kalitesine göre  değişiklik gösteriyor. İhtiyacınıza göre uygun fiyata perçin sahibi olabilirsiniz.

Perçin Çeşitlerine Göre Perçin Fiyat Karşılaştırma

Pop perçinin çeşitleri bulunuyor. Bunların arasında havşa kafalı pop perçin, ahtapot perçin, geniş kafalı pop perçin ve arkası kapalı pop perçin ürünleri mevcuttur. Havşa kafalı pop perçinin normal perçinden farkı perçin gövdesinin flanş bölgesinin havşa şeklinde olmasıdır. Bu özellik sayesinde perçinlenmesi gereken yüzeyde havşalı delik açılır ve perçinleme yapıldıktan sonra çıkıntısız bir yüzey biçimine kavuşulur. Arkası kapalı pop perçin ise, perçinleme işleminden sonra gaz ve sıvı geçişlerini en aza indirmek için kullanılır. Ahtapot perçin, özel çivi yapısından dolayı ”+” şeklini alabilir.

Bu özelliği sayesinde eğer kaliteli şekilde birleşmesi gereken malzemenin arka yüzü yer alanı gibi plastik ve kırılmaya müsait bir malzemeden oluşuyor ise, daha güçlü bir tutuşa yardımcı olur. Perçinin gövdesinin birleştirilen malzemenin içinde kalmasını önler. Geniş kafalı ahtapot perçin de tıpkı ahtapot perçin gibi yapısı kırılgan olan malzemelerde kullanılması önerilir. Bunun dışında civata dışının açılamayacak kadar ince olan malzemelerde kullanılan bir diğer ürün ise somun perçindir. Çok ince yüzeylere dahi civata uygulanabilmesini sağlıyor. İnce bir malzemeye uygulanacak somun sayesinde arzu ettiğiniz malzemeyi civata ile monte etme imkanınız vardır.