Perçin Tedarik

renkli perçin

Perçin

İki veya daha fazla ürünün birbirine birleştirilmesi amacıyla kullanılan bağlantı elemanlarına perçin denir. Vidalar gibi diş özellikleri olmadığı için çok ince parçalar bile perçinlerle rahatlıkla birleştirilebilmektedir. Percin.com.tr sitemizde sizlere tüm perçin çeşitlerini sunuyoruz. Montaj ve parça birleştirme işlemlerinde vidalara göre daha avantajlı ve kolay kullanım özelliğine sahiptir. Birleştirilecek olan parçanın arka yüzeyine ulaşmanıza gerek kalmadan perçinleme yöntemi ile kolayca birleştirme yapabilirsiniz. Bu amaçla kullanılan perçin türlerine kör perçin adı verilmektedir.

Perçin Çeşitleri

Web sitemiz üzerinden kullanım alanlarınıza göre farklı özellik ve yapılara sahip perçin çeşitlerini seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Sektörde 30 yıldır tüm alanlar için perçin imalatı yapıyor ve satışa sunuyoruz. Perçin çeşitleri sayısı çok fazladır. Bunlardan bazıları şunlardır. Standart pop perçin, geniş kafalı perçin, havşa kafalı perçin, arkası kapalı perçin, ahtapon perçin, paslanmaz çelik perçin, alüminyum perçin, multigrip perçin, somun perçin olarak sıralamak mümkündür. Birleştirme yapacağınız ürünlerin türlerine ve kullanım alanlarına göre sitemizden perçin türlerini seçebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Perçinlemenin Amacı

Percin.com.tr web sitemizi incelediğinizde tüm perçin çeşitlerimizi ve perçinlerin özelliklerini görebilirsiniz. Perçinleme yapmanın amacı, sökülmeyecek olan parçaların birleştirilmesini sağlamaktır. Sağlam birleştirme yaptıkları için farklı ürünlerden yapılmış malzemeleri birleştirmektedir. Daha çok elektronik cihazlarda, kazanlarda, mutfak eşyalarında, giyim eşyalarında, uçak sanayinde, lokomotif üretiminde, kayış birleştirmelerinde, çelik tasarımlı inşaatlarda perçinleme yöntemleri kullanılmaktadır. Perçinleme bağlantıları, sızdırmazlık ve farklı malzemeleri birleştirme avantajı sunmaktadır.
Firmamız perçin üretimi yaparken birleştirilecek olan ürünlerin yapısına göre dayanıklılık oranını ayarlayarak perçin üretimi yapmaktadır. Birleştirilen parçalarda korozyon oluşmaması için perçin malzemesi birleştirilecek ürünün yapısına uygun olarak aynı cinsten yapılmaya çalışılmaktadır. Perçin üretimlerimizi uluslararası standartların belirlediği özelliklere göre yapıyoruz.

error: Micro Perçin - Bu içerik koruma altındadır.