Perçini Oluşturan Bölümler

perçini oluşturan bölümler

Perçini Oluşturan Bölümler Nelerdir ?

Birden fazla parçayı birbirine bağlamak için kullanılan bağlantı elemanlarına Pop perçin (kör perçin) denir. Pop perçin ile perçinleme sırasında birleştirilecek malzemelerin arka kısmına ulaşmak-görmek gerekmediği için kör perçin olarak da adlandırılır. Perçini oluşturan bölümler şu şekildedir:

Standart Pop perçin temel olarak bir alüminyum gövdeden ve çelik çividen oluşur. Kaliteli bir perçin üretimi içi dolu özel alaşım alüminyum tellerden sıvama yöntemiyle gövdenin içini boşaltarak yapılmalıdır.

Perçinleme sırasında: pop perçin çivisi perçin tabancasına yerleştirilir; birleştirilecek malzemelere açılan uygun çaplı bir deliğe pop perçin yerleştirilir; pop perçin tabancası sıkılır. Sıkma işlemi sırasında arka kısımda çivi, gövdenin içinden geçerek gövdeyi şişirir ve şişiremediği noktada koparak birleştirme işlemini tamamlamış olur.

Pop perçin (kör perçin), birden fazla parçayı birbirine bağlamak için kullanılır

perçini oluşturan bölümler
Perçini oluşturan bölümler / 1986 yılından bu yana alüminyum imalat sektörünün çeşitli dallarında faaliyet göstermekte olup so Türkiye’de ithal perçin kullanıcılarının kaliteli perin. ve somun so pein. so ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 1998 yılında gerekli so altyapı. ve makine yatırımlarını yaparak perin imalatı so konusunda ilk adımı. atmıştır. Sitemizde de bulabileceğiniz sınama  so  perin. so çeşitlerimizi, özel alaşımlı, içi dolu alüminyum tellerden ve özel haddelenmiş, yüksek karbonlu, ara tavlı çelik tellerden. so  DIN7337 ve ISO9001 İmalatta kullandığımız teknoloji, yüksek kaliteli metaller,  kaliteli. kontrol testleri ve “ÖNCE KALİTE” anlayışımızla sizlere mükemmel  ürünler sunuyoruz.  www.percin.com.tr Micro Perçin – Türkiye Perçin Üreticisi – Perçin İmalatı – Antalya Perçin – Bursa Perçin – Ankara Perçin – İstanbul Perçin – Gaziantep Perçin. Konya Perçin, Mersin Perçin, İzmir Perçin – Kayseri Perçin, Erzurum Perçin. Türkiye Perçin Üreticisi – Perçin İmalatı – Antalya Perçin – Bursa Perçin – Ankara Perçin – İstanbul Perçin – Gaziantep Perçin. Konya Perçin, Mersin Perçin, İzmir Perçin – Kayseri Perçin, Erzurum Perçin. Türkiye Perçin Üreticisi – Perçin İmalatı – Antalya Perçin – Bursa Perçin – Ankara Perçin – İstanbul Perçin – Gaziantep Perçin. Konya Perçin, Mersin Perçin, İzmir Perçin – Kayseri Perçin, Erzurum Perçin.
Online Perçin Mağazası www.percin.net
error: Micro Perçin - Bu içerik koruma altındadır.