Somun Perçin Nedir?

somun perçin nedir

Somun Perçin Nedir?

somun perçin nedirSomun Perçin nedir : Diş açılamayacak incelikte malzemeleri civatayla birleştirmek için kullanılan bir bağlantı elemanıdır. Somun perçinin dişleri, uygulandığı malzemeye kaynaklanmış bir somun gibi çalışır. Somun Perçin kullanarak, arka tarafına ulaşamadığınız malzemeleri de somunlu hale getirebilirsiniz. Somun  Perçinler çoğunlukla mobilya, beyaz eşya, otomotiv, elektronik ve deniz araçları üretimi sanayi alanlarında kullanılmaktadır.

Diş açmanın mümkün olmadığı ya da açılacak dişlerin yeterince sağlam olmayacağı düşünülen malzemelerde somun perçin kullanılarak yüksek mukavemette bir birleştirme sağlanabilmektedir.

somun-percin-nedir somun-percin-nedir

 

Doğru Perçin Seçimi

Somun Perçin Nedir?

[vc_row fullwidth=”false”][vc_column width=”1/1″][mk_blog_carousel view_all=”*” count=”10″ enable_excerpt=”false” offset=”0″ order=”ASC” orderby=”menu_order”][/vc_column][/vc_row]

www.somunpercin.com

Somun Perçin

Adana perçin üreticileri. Ankara perçin üreticileri.UZMAN ALÜMİNYUM Ltd. Sirketi 1986 yılından bu yana alüminyum imalat sektörünün. çeşitli dallarında faaliyet göstermekte olup. Türkiye’de ithal perçin kullanıcılarının kaliteli. perçin ve somun perçin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla. 1998 yılında gerekli altyapı ve makine yatırımlarını yaparak perçin imalatı konusunda ilk adımı atmıştır. Sitemizde de bulabileceğiniz perçin çeşitlerimizi, özel alaşımlı. içi dolu alüminyum tellerden ve özel haddelenmiş, yüksek karbonlu, ara tavlı çelik tellerden DIN7337 ve ISO9001 standartlarında olarak, tam otomatik ve çok hassas makinelerde üretmekteyiz. İmalatta kullandığımız. teknoloji, yüksek kaliteli metaller, imalatın her aşamasında laboratuvarlarımızda yaptığımız kaliteli kontrol testleri ve “ÖNCE KALİTE” anlayışımızla sizlere mükemmel ürünler sunuyoruz. Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, perçin nasıl kullanılır, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, kör perçin, somun perçin, 

Micro perçin

piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları. kör perçin, somun perçin, Micro perçin, piton perçin. perçin nasıl kullanılır. bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, Micro perçin, piton. perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, kör perçin, perçin nasıl kullanılır. somun perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin. somun perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun. perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun perçin, Micro perçin, piton perçin, bağlantı elemanları, kör perçin, somun .perçin, kör perçin, somun perçin , somun perçin.

error: Micro Perçin - Bu içerik koruma altındadır.